| Alexxu69 a întrebat:

Salut,a introdus cineva coduri la promoția de la Camel și să câștige pachete sau brichete? In orașul meu nu se mai găsesc premii și am câteva pachete și brichete și nu le pot revendica, ce as putea face sa le revendic? ...In afara de a mă duce în alte orașe.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie sa fie si in orasul tau magazine sau benzinarii de unde iti poti ridica ce ai castigat. Informeaza-te.

| Alexxu69 explică (pentru darrio2007):

M-am uitat pe site și nu mai sunt centre de premiere în oraș, la camel sunt benzinăriile mol, am fost sa întreb și nu mai aveau, că s-au dat toate

| darrio2007 a răspuns (pentru Alexxu69):

De la Mol iau si eu pentru Pall Mall. Va trebui sa mai incerci la benzinariile Mol. Vezi ca fac si smecherii. Le pun si la vanzare, mai ales brichetele.

| Alexxu69 explică (pentru darrio2007):

La Camel e promoție noua, și nu sunt multi care bagă, și orice cod băgat îți dă instant un pachet sau o bricheta, la țigările alea noi

| Alexxu69 explică (pentru darrio2007):

Si probabil un singur om după ce le revendica desfăcea pachetele câștigate și iar trimitea codurile și câștigă.și tot așa până termina stocul de premiilaughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Alexxu69):

Nu e chiar asa. Nu iti da la fiecare cod.

| Alexxu69 explică (pentru darrio2007):

Eu 4 coduri am băgat, la toate am câștigat, și dacă te uiți la câștigători pe site sunt de multe ori același oameni la rand care câștigă