| VladyCristian a întrebat:

A vazut cineva filmul "Never Back Down"? Daca da, ce parere aveti? big grin

Răspuns Câştigător
| daniDeeDee a răspuns:

Cel mai bun film de actiune. happy

Actorul principal seamana perfect cu C.Ronaldo. happy

12 răspunsuri:
| Andraa a răspuns:

Daaa
e foarte fain.merita vazut(parerea mea)big grin

| loove.music a răspuns:

SIncer? unul dintre cele mai bune filme pe care le-am vazut

| dany4 a răspuns:

Da.adevarat filmwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai. nu stiu, nu e mare branza. in schimb, actorii is misto happy. e genu de film la care sa te uiti cand esti in pana de idei, nu mi se pare marcant din niciun punct de vedere. ce-i drept, are si scene interesante happy. e doar un film dragut, nimic mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau, dar nu l-am vazut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e bun filmul, mult mai bun ca Fighting

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un film superb love struck. M'a distrat foarte mult faza cand ea apare la el in usa si raspunde fratele lui...Si vede ca plange si ii spune: Orice ar fi facut, iart'o laughing, A fost foarte tare faza. Oricum un film minunat, merita vazutwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai sa mor eu e bestial si este inspirat dintr-o poveste adevaratawinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super marfa filmul uitate si la forever strong sa vezi tot cu sean faris

| theking a răspuns:

Un film super tare merita vazut

| theking a răspuns:

E un film super bun merita vazut