| violeta88 a întrebat:

Aceasta este o intrebare DOAR PT FETE. Ce absorbante sunt mai bune si mai confortabile? Am 12 ani. Si absorbantele de noapte trebuie sa ma trezesc noaptea sa le schimb sau nu? Iar absorbantele normale la cate ore trebuiesc schimbate? dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Rihhana1 a răspuns:

Le schimbi cand vezi ca s-au rupt sau urmeaza sa te patezi pentru ca nu s-a umplut drept.
Iti recomand cu incredere Always, inainte de culacare neaparati sa iti schimbi absorbantul pentru a evita petele.

1 răspuns:
| Anabela777 a răspuns:

Alea de noapte sunt mai confortabile, e recomandat sa le schimbi o data la 8 ore. Iar alea normale la 4 ore.