| UnBaiatSimplu123 a întrebat:

Salut, acum ca a început scoala mi-am revăzut o colegă si m-am indragostit de ea si imi este rusine sa vb cu ea, ma puteti ajuta? Si mai am nevoie de un sfat, anul asta dau examen si nu stiu cum sa ma motivez sa invat mai mult, dau funda.

Răspuns Câştigător
| DoamnaGasca a răspuns:

In legătura cu colega ta mai bine nu încerca, dacă te face sa suferi o sa o vezi in fiecare zi tot anul. Dar dacă sti căi fată cuminte și nu își va bate joc de tine du-te la ia când este singura și spune-i sau Trimitei un mesaj sau o poezie de dragoste. Cât despre examene ai putea învață cu acea colega dacă vrea. Și sa nu îți fie frica de respingere. Viața e frumoasă. Dar cel mai important este sa fi tu însuți și sa nu pari genul de băiat care nu are personalitate fetele urăsc asta. A da și dai atentie acelei fete dar nu fi enervant fi genul care este drăguț întreabo cum se simple și dacă nu merge cu ia sunt o grămada de fete in lume. Nu uita de Glume și fa complimente

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Dar ea simte acelasi lucru pentru tine? Se pare ca nu.