| andreiandrei12345 a întrebat:

Am si eu o problema. Anul acesta am intrat in clasa a 9-a si in clasa am o colega foarte draguta, de care imi place mult. Scoala a inceput deja de o saptamana, si eu nu i-am zis niciun cuvant, pentru ca sunt mai timid cu fetele si nu vreau sa o dau in bara. Din cate am observat si ea e mai timida pentru ca in pauze sta in banca si vorbeste cu o colega de ei care a venit din aceeasi scoala ca si ea. Fata e foarte desteapta, adica raspunde la ore bine si a luat la examen 9.56. Nici eu nu ma consider prost adica am intrat cu media 9.26. I-am trimis cerere pe facebook, si a acceptat-o oare ar fi mai usor sa intru cu ea in vorba asa? Acum doua zile un coleg vorbea cu ea si imi venea sa explodez de ciuda, sa nu mi-o fure laughing.La ea vad ceva special, nu e ca orice alta fata. cu celelalte pot sa vorbesc deschis, dar cand ma apropii de ea imi bate inima tare si nu stiu ce sa fac. Daca as reusi macar sa vorbesc ceva cu ea as fi foarte fericit. Daca ma puteti ajuta cu un sfat, adica cum sa intru in vorba cu ea, daca e mai usor pe facebook, cum sa aflu daca ma place si cum sa intru in vorba cu ea? ce sa ii spun? Daca ma puteti ajuta as fi foarte recunoscator, si v-as multumi din suflet.

Răspuns Câştigător
| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Daca iti este mai usor sa vorbesti cu ea virtual, intra in discutii cu ea pe facebook, intreband-o ce face, daca ii plac profesorii ...Nu stiu nu am ideii happy

Dar sincer, cred ca mai usor este sa vorbesti cu ea la scoala happy sa ii spui dimineata cand o vezi "Buna Dimineata colega" este un inceput frumos happy in pauze sa te dai interesat de discutia ei cu colega ...Sa ii ceri ajutorul la lectii laughing

Oricum trebuie sa intri in vorba cu ea happy

Bafta kiss

| andreiandrei12345 explică (pentru Yasemyn):

Mersi,m-ai ajutat mult happy

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu-i graba...

Răspuns utilizator avertizat
| Francu_Miandru_1990 a răspuns:

Daca tu crezi ca ea nu are prieten si cred ca esti sigur de asta ar trebui sa o intrebi cf...nush ceva mai putin emotionant pentru tinedeci da poti vorbi cu ea pe facebook saaau ai putea pune un coleg sa ii spuna toate astea daca ai n coleg mai...MULTA BAFTA.SUCCES