| Boobsy a întrebat:

Acum cu toată nebunia asta cu virusul... voi cum învățați/repetati materia de bac? De unde?
Ati gasit vreun site ok?

Răspuns Câştigător
| Boobsy explică (pentru Nemessys):

Le stiam deja, însă cât de corecte o fi... Dumnezeu stie. La ultima predă chiar un profesor, însă la primele 2 nu se știe.
Dar mersi : )

| Nemessys a răspuns (pentru Boobsy):

Garantez eu ca sunt corecte. happy O sa ramana mult timp acelasi sistem invechit. Nu e ceva care-si da update an de an.

| Boobsy explică (pentru Nemessys):

Ok, atunci! Mersi : )
O sa ma uit maine la videoclipuri, poate inteleg mai bine. Nu stiu, pur si simplu as fi vrut sa-mi spuna direct: "Uite înveți aia si aia, ca e important!" xD