| irinutza1993 a întrebat:

Salut ajutati-ma va rog in curind e halloween da eu idee n-am in ca sa ma maschez plizzzzzz fundita ceva usor nu as dori sa procur costumu dar sa ma maschez din hainele mele.

2 răspunsuri:
| simf a răspuns:

F-ate vrajitoare, mult fard negru sau inchis pe pleoape, o palarie facuta din carton si cu panza neagra pe deasupra (sau colorata cu acuarele negre) si-o pelerina cat mai inchisa la culoare dintr-o draperie eventual. pe dedesubt haine cat mai negre. si-o matura cu coada.

| andradeea a răspuns:

Pai ai putea sa te faci o pisica neagra,adica ti-ai da unghiile cu oja neagra, ti-ai putea face o coada iar hainele ar trebui sa fie negre. sper ca te-am ajutat, fundita?