| pitcrv a întrebat:

Salut
ajutati-ma va rog sh pe mine cu cateva sfaturi
Astazi am vrut sa fac un cd cu nero toate bine si frumoase pana am dat "burn" a mers ce a mers apoi a dat o eroare am ioncercat sa fac un cd trak la fel, apoi am incercat sa fac un dvd, dvd-ul mi l-a facut fara probleme pe cand cd nu merge.
Nu stiti care ar fi problema, Du funda

2 răspunsuri:
| SorynaSweet a răspuns:

O fi CD-ul folosit sau deja pe el s-a pus deja ceva, daca nu, descarca un nou nero de pe internet. Daca problema persista, renunta la nero si incearca un alt program pentru CD writing.

| piciormic a răspuns:

La nero daca ai cd dai optinea cu cd daca ai dvd o dai pe aia ce dvd nu e logic?