| gelutanase a întrebat:

Salut all am si eu o problema cu facebook-ul nu il mai pot accesa
deloc am trimes vreo 10-13 cereri de prietenie si "Nu mai poţi trimite cereri de prietenie timp de 30 de zile" ok dar de ce nu mai pot sa intru deloc pe el? asta e intrebarea va rog spuneti-mi problema plzz FUNDA!

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Serviciile site-ului sunt limitate.Probabil ai,, fortat,, vreunul din ele.Te poate bloca daca schimbi mai mult de 3-4 ori numele, daca faci multe distribuiri sau soliciti peste atentionarile lor.

| coriinawtf a răspuns:

Poti sa schimbi de browser, google chrome, opera...

| Denysukaaa a răspuns:

Trebuie sa bifezi niste butonase pe acolo apoi dai continuawinking