| AlexandraKnows a întrebat:

Salut all! Poate cineva sa ma ajute? Am vazut pe Mtv pe la ora 8; 30 o melodie care imi place mult dar nu stiu cum se numeste. Pot insa sa descriu videoclipul. Era cu un barbat care se plimba noaptea cu o masina si undeva intr-o cladire era o fata care canta si era imbracata intr-o rochie simpla rosie, si isi proiecta imaginea pe drum... O stie cineva? dau fundita si vot happy plzz?

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu-i cumva Basshunter-Promised myself?
http://www.youtube.com/watch?v=yEyj-CkcvPM

| FanMJJ a răspuns:

Poate michael jackson - billie jean

| AlexandraKnows explică:

sorry, FanMJ nu ascult MIchael Jackson... si o difuzeaza acum pe mtv

| AlexandraKnows explică:

ahh mersi pentru raspunsuri dar nu asta caut...mi-am amintit ca numele melodiei era dintr-un singur cuvant si incepe cu R