| vreaumult a întrebat:

am 13 ani si am castigat nationala juniorilor ca golgheter
si am luat un premiu de 18 de milioane plus ca am mai luat 5milioane bursa de jucator joc din 2013.Problema mea este ca am fost sa fur niste cirese hai ca toti faceti din astea asa si acel om avea un gard de 2metri jumate si cand mam urcat un prieten de al meu m-a speriat si am cazut si mi-am rupt piciorul acum nu stiu ce sa fac daca ma duc in meciul viitor castig 8milioane
se intampla odata pe an asta ce sa fac sa ma duc cu piciorul rupt am o cariera destul de buna am 13 ani si sunt destul de aclamat echipa mea are 6 cupe in 2014 am dat 14 goluri am peste 30 de medalii ce sa fac sa ma duc cu piciorul defect dar pot alerga cat de cat spuneti urgent peste 2 zile e meciul

5 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

Du-te la doctor si explica-le situatia. Poate pot sa iti faca ceva si sa accelereze tratamentul. Nu fugi cu piciorul rupt ca risti sa se intample ceva mai grav.

| Deedeek a răspuns:

Asa iti trebuie, daca te-ai zgarcit la 6 lei... laughing

| Lαrisα a răspuns:

Daca il ai rupt, mai bine stai acasa. Nu cred ca vrei sa se agraveze. Daca vrei sa incerci sa te duci cu piciorul rupt s-ar putea sa te doara destul de rau.

| vreaumult explică:

@C96 esti prost daca vi la mine te fac intr-un picior si maicamea are salariu de 36 de mil e avocata

| IAMKENNETH a răspuns:

Ai putea sa te lauzi in alta parte! Pusiii :*