| bvkeny a întrebat:

Salut,am 13 ani si doresc sa slabesc. Sunt destul de gras pentru varsta mea(pot sa spun ca am cam 1.60-1.65 si 70 kilograme), cum pot sa slabesc cel mai repede?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Apuca-te serios de un sport!
Ciclism, baschet, inot, volei, handbal, tenis, orice te solicita zilnic la antrenamente, te slabeste, dar iti si modeleaza corpul frumos si armonios.

1 răspuns:
| peperonies a răspuns:

Nu mai bea altceva in afara de apa si nu mai manca nimic facut cu zahar, faina, orez sau cartofi.