| Nochtithus a întrebat:

Salut am 13 ani sunt din Judetul Buzau si caut prieteni... Ascult metal si rock alternativ. Sunt nebun de fel, fumez, beau, imi place sa ma distrez si gen. Adresa mea de messenger este: x. lestat@yahoo.com

8 răspunsuri:
| Диана a răspuns:

Hey, si eu ascult rock, sunt mai nebuna etc etc laughing. Dar nu sunt din Buzau...

| Derye a răspuns:

Trage cateva jointuri, sa vedem daca mai esti sa nebun, cum te lauzi.

| melc a răspuns:

Woah, woah, nu esti tu ala care vine pe la colturi si fumeaza si bea cu 'gasca'? straight face

| Goe_6264 a răspuns:

Nai noroc laughing, nimeni din buzau, vino la brailawinking vezi tu viata aici!

| vivigirl a răspuns:

Eu ascult rock alternativ tongue love struck. Da nu sunt din buzau big grin.

Numai bine!

| Nécromancie a răspuns:

Da, da, da.cum zice goe.:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ascult manele de suflet si muzica usoara... urasc rockul si muzica emo...sunt din buzau

| calin_6995 a răspuns:

Baiete, deja ai inceput prost, pentru nebunia ta eu zic sa consulti un psiholog, poate te ajuta el sa cauti prietenihappy