| LoveItachi4Ever a întrebat:

As vrea sa mi gasesc propriul meu stil adica gen emo,punk, rapper. Nu stiu pe care sa le aleg..si mi place mereu sa ies de sub limita normalului. Sa va zic despre mine..imi place sa ascult rock..mai ales heavy-metal. Imi place sa am multi prieteni..si cateodata chiar ma tai si ascult melodii de emo. Ma imbrac in haine largi..skateri sau converse. Imi place sa ma distrez, sa fumez cu toate ca am o varsta cam mica. Ce stil sa aleg?

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Hmmm mutilat, fumat?
Mei juma de buletin, stai cuminte cu fumatul, pune mana pe carte sa nu cumva sa ajungi ca mine sa iti blestemi zilele pe la seral
La fel eram si eu ca tine
Fumam, beam, aveam vreo 15 16 ani...
Dar ceva mai mult ca tine in sensul ca aveam parul lung, cerceii, incepusem sa chiulesc, pe la 17 ani deja ma apucasem de sala, umblam prin baruri, o luasem pe aratura rau de tot, plecam matol mereu de la carciuma cot la cot cu betivani satului sa ma exprim asa.
Eram un tip de 1, 80 cu 106 kg,faceam sala,aratam ca un puscarias, ce pot spune,unele lucruri nu se schimba niciodata,dar poti sa le ti in lant happy poti sa le infranezi.
Am un an jumate de cand numai beau, am renuntat la plete,am schimbat multe lucruri la mine,atunci aveam par lung,cerceii, acum sunt ras in cap, port barba/cioc, numai beau, dar in schimb fumez happy
Ai grija ca e greu fara o scoala in ziua de azi, eu la 21 de ani deja vad viata in alte moduri,mam maturizat,am vazut ce e munca,ce e viata, astept sa imi iau zboru mai departe in 'visurile' mele. te sfatuiesc sa te iei de treaba, sper ca povestea mea de viata sa iti fie un ghid, sa nu faci ca mine, te pup.

| LadyDeny a răspuns:

Wow, eu una sunt de parere ca nu e bine ce faci, daca continui sa te comporti si sa te imbraci asa nu o sa ai relatie buna cu familia, rudele, colegii de clasa, vecinii si chiar iubita.
De ce vrei sa ai un stil ca altii, de ce nu vrei sa ai propriul tau stil sa te imbraci frumos si decent, cu bun simt care sa creeze ipresia de baiat matur si cuminte. E viata ta, poti sa faci ce vrei, dar nu e bine, o s-o dai in bara la un moment dat si o sa fie rau crede-ma

| LoveItachi4Ever explică (pentru LadyDeny):

Sunt fata laughing rolling on the floor

| LadyDeny a răspuns (pentru LoveItachi4Ever):

Scuze big grin n-am inteles eu bine

| LoveItachi4Ever explică (pentru LadyDeny):

Nu i bai...dar totusi ai un rasp pentru mine? laughing

| LadyDeny a răspuns (pentru LoveItachi4Ever):

Ti-am raspuns