| Pantera_Cristi_1988 a întrebat:

Salut, am 13ani si am mustata, toti colegii mei si-au luat mustata doar eu am mai ramas cu mustata din clasa. cum imi pot lua mustata?

va rog raspuns cat mai rapid...

Răspuns Câştigător
| Octavian26 a răspuns:

Daca tot vrei sa faci pasu asta, fa-ti o infuzie (apa clotita intr-un vas si stai cu fata acolo acoperit cu un prosop cateva minute) si ia-ti-o cu benzi cu ceara! nu cred ca la 15 ani vrei sa ai mustata ca a tatalui (asa patesti de la big/lama) App de la infuzie cu musetel iti cureti si tenulwinking! Succes.

| Pantera_Cristi_1988 explică (pentru Octavian26):

Pai si dupa aceea nu imi ramane samn?

3 răspunsuri:
| Vladuthz a răspuns:

Aparat de ras (costa in jur de 1, 2 lei)

| dracu14 a răspuns:

Spuma de ras+gillette+aftershave