| AndreiMarian12 a întrebat:

Salut am 14 ani si as vrea sa ma duc la scoala de politie din Campina, si as avea cateva intrebari :
1. Conteaza nota care o iau la examenul de capacitate?
2. Am 1.60, si 60 kg credeti ca conteaza greutatea/inaltimea atata timp cat iau probele sportive?
3.Au internat?

2 răspunsuri:
| Crazygirl11223344 a răspuns:

1.Nu poti da la scoala de politie in momentul asta, acolo poti da la subofiteri odata ce ai luat bacul si da conteaza nota de la bac
2.Esti cam scund nu stiu trebuie sa ai 1.70 si in legatura cu kg incearca sa nu fii la limita ma refer sa dai cateva kg jos ca sa fii sigur ca nu te da la contravizita
3.Da,au internat.
Sper ca te-am ajutat
FUNDA?

| AndreiMarian12 explică (pentru Crazygirl11223344):

Eu ma refer ca vreau sa intru la liceul de politie. nu la scoala de subofiteri