| CristiCristian28 a întrebat:

Salut.Am 15 ani si 2 luni si 1.85.Am multi prieteni care are au aceeasi varsta cu mine dar practica sau au practicat un sport și sunt mai înalți decât mine. Spre exemplu am colegi care au făcut sau fac kickboxing si au în jur de 1.89-1.90.Altii au făcut sau fac bascket si au în jur de 1.90-1.91. iar altii care fac volei sau handbal au și ei în jur de 1.90-1.91 la fel si unii care fac ciclism.Ce sporturi imi recomandați pentru creștere? Înotul credeti ca ajuta? As alege intre înot și handbal.Ce sfaturi imi dati?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai 15 ani si o inaltime peste cea normala la varsta ta si inca vreo 3 ani de crescut. Unde e panica?