| Stefan1923 a întrebat:

Am 15 ani si as vrea că pe timpul verii sa mă angajez undeva sa fac bani de buzunar. Țin să menționez că aș vrea sa lucrez cu bicicleta. La Glovo nu mă pot angaja deoarece nu am vârsta necesara. Aveți ceva idei?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista munca pentru un copil de 15 ani, cu bicicleta.
La 15 ani poti gasi ceva la imprastiat pliante, sau munca fizica pe la gradini si sere.

| Bariel a răspuns:

La 15 ani nu prea gasesti, depinde daca esti mai dezvoltat fizic poate ai noroc. Poti invata web development daca ai imaginatie si iti place design ul, se castiga ok