| SmallBrain a întrebat:

Am 15 ani si imi place de o fata.am incercat sa ma apropi de ea dar ea se comporta foarte urat cu mine adica:ma injura, ma goneste si imi spune ca sunt ciudat fiindca am parul aproape alb plus ca eu sunt o persoana calma si prietenoasa deci nu ma comport urat.Voi din ce cauza credeti ca se comporta urat cu mine?

4 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Bună happy
Se vede clar că fata nu are cei 7 ani de-acasă și nici nu știe să-ți respecte sentimentele.
Cel mai probabil nu te place, dar nu știe să te refuze respectuos.
Uită de ea și caută o fată care să țină la tine și să te placă pentru sufletul tău(nu pentru culoarea părului), fiindcă o astfel de fată nu merită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

chiar n-ar trebui să-ți pese. ignor-o.

| rvsmady a răspuns:

Buna. Deci, fata ori nu e educata, ori vea sa se dea mare in fata prietenilor, ( ca cine stie cine e ea) sau e prea plina de ea. Parerea mea e sa iti cauti alta si sa o tratezi cu indiferenta pe respectiva. O zi buna

| Ruxii1234 a răspuns:

E clar ca nu te merita! Las-o in pace si gaseste una mai buna, care sa te placa pentru ceea ce esti