| Ralu383 a întrebat:

Buna am o problema si va rog sa ma sfatuiti.Imi place un baiat si uneori se comporta foarte frumos cu mine si parca imi spune ca ma iubeste iar alte ori parca nici nu exist si atunci cand se comport frumos cu mine se comporta urat cu CEA MAI BUNA PRIETENA a mea iar cand se comporta urat cu mine se comporta frumos cu ea .Nu il pot intelege,credeti ca ne place pe amandoua,va rog sfaturi.

1 răspuns:
| Ager a răspuns:

Câți ani ai? nu te uita că băiatu arată bine, nu te opri la suprafață, că dacă faci așa vei suferi mai târziu.
Dacă acum se comportă urât cu persoanele, ce-l va opri după să nu fie la fel?