| ShooterHD a întrebat:

Am 16 ani, 62-64kg si 1.71.
Mama are 1.60 m si tata 1.70. Este vreo sansa sa mai >cresc? mi se pare ca sunt prea mic pentru varsta mea...adica colegii mei sunt mult mai inalti decat mine. Ar exista vreo sansa sa fac 1.80 happy?

Răspuns Câştigător
| xVictor a răspuns:

Frate mai fa si tu sport. crede-ma ca merge. alearga. nu numai calculator si Manuela. mai iesi si u la aer proaspat. mananca joaca baschet in fine succes funda

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Sa faci 1, 80 este greu de crezut.În medie, un băiat de 16 ani a atins 98% din înălţimea pe care o va avea ca adult.

| ShooterHD explică (pentru ElenaSA):

Multumesc de raspunsuri..totusi sper sa fac macar 1.75.