| Astor115 a întrebat:

Am 16 ani si 1.66 inaltime...in ultimele 3 luni am crescut 3 cm pot sa mai cresc? Macar 5-6 cm?

Răspuns Câştigător
| andreea7214 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa joci backet sau volei, macar de placere nu de performanta cu siguranta te va ajuta sa cresti in plus...pe mine cel putin m-a ajutat si sunt mai scunda ca tine.

3 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună! happy
Păi, dacă ai crescut 3 centimentrii în ultimele 3 luni, aş spune că da, mai ales că nu ai încă 18 ani.
Succes!

| denrazvan a răspuns:

Masculi cresc până la 18 ani

| ZuzyTha a răspuns:

Da! Depinde de alimentatia sanatoasa si activitatile pe care le ai! big grin