| Ctin57Bn a întrebat:

Salut, am 17 ani si n am avut pana acum si nici nu as dori in viitorul apropiat. Imi plac fetele dar parca nu simt nevoia sa imi fac o prietena, cei drept am vazut si in jurul meu ca pe majoritatea ii tine 1-6 luni maxim.In momentul actual vreau mai degrabă sa imi fac timp pentru pasiuni(filme, istorie, fotbal).
Credeti ca e normal ca la 17 sa nu simt nevoia sa am o relatie?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu spun ca e perfect normal si chiar foarte sanatos sa te concentrezi pe propria persoana acum, cand ai tot timpul din lume sa explorezi diferite pasiuni.De relatii iarasi vei avea tot timpul din lume dupa ce mai cresti, nu pierzi oricum nimic fiindca este fix cum ai spus, se rezuma la ceva trecator de maxim cateva saptamani sau cateva luni.

| VoidEternal a răspuns:

Ai vrea sa crezi că nu vrei.

| Sportacus123 a răspuns:

Eu am 22 de ani, nu am avut niciodată o iubită și nici nu vreau să am vreodată. Da, este normal. Axează-te pe școală, pe un loc de muncă!