| Burlacu_Bogdan_1998 a întrebat:

Salut am 17 ani,sunt in scaun cu rotile si caut un job la care sa exclusiv pe calculator,sa scriu povesti pentru copii sau benzi desenate sau ceva in genul asta, nu trebuie sa fie o slujba bine platita, 100lei/luna ar fi suficient, daca sunteti interesati raspundeti
e-mail:bogdanburlacu45@yahoo.com

1 răspuns:
| Astaeunnickname a răspuns:

Poţi să te apuci de scris sau de creat benzi desente, însă nu vei face bani peste noapte din asta. Poţi posta pe net creaţiile tale, pe un blog şi câştigi bani din vizitele de pe blog.