| Emilgy a întrebat:

Salut! Am 20 de ani si am facut ceva prostie.
Gagica lu unu imi da mesajele si ma ameninta in legatura cu bataia.
Nu i-am raspuns, asta-i clar. La un moment dat imi da gagiusu mesaj si imi spune sa ne vedem sa ne batem.
Zis si facut, ne-am intalnit si eu am incercat sa deviez situatia, am plecat si ala incepuse sa injure si sa faca ca toti dracii.
Dupa asta, m-am dus pe teren sa joc un baschet si ne-am intalnit. Mi-a zis daca am venit sa ne batem, i-am raspuns ca da si dupa asta gagiu gesticula ca sa-i dau una si cumva s-a facut ca fara sa vreau i-am bagat mare bomba in nas si i-am rupt nasul.
Am plecat, el e la spital, il trimit la Iasi ca in oras la mine nu are ce sa-i faca.
In fata spitalului a zis tacsu sa vin sa vb ca e nasol, m-am dus, am vb. a inceput sa ma faca drogat, handicapat si prost, sa ma ameninte cu moartea si d-astea.
M-a imbrancit sa ma traga sa vb undeva unde sa ma bata intr-un fel, dar m-am ferit si am ramas sa vb in fata spitalului langa doi oameni de la salvare.
Tacsu a facut plangere si nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și cu munca cinstită cum stați tot pe smardoială? Gagici tacsu bătăi.

3 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Pune mana și fa ceva cu viata in loc sa te ții de scandaluri și bătăi! Mulțumesc pentru subiecte de știri de la ora 5 pe Pro TV! Oricum nu ma uit dar poate vei apărea cine știe! Mergi și cere-ți scuze de la el și de la tatăl lui

| Hyperion7 a răspuns (pentru LisaJulie):

Offtopic,ce-ar fi daca mi te-ai alătura lumii mele cerești?
(Să-ți dau cerere, atât vreau)big grin

| Emilgy explică (pentru LisaJulie):

De unde stii ca nu fac ceva cu viata? s-a intamplat sa o "gherlesc" o data in viata laughing repede va dati cu parerea si catalogati