| anonim_4396 a întrebat:

, am auzit ca, pentru albirea dintilor poate fi folosit bicarbonatul de sodiu, dar cum se procedeaza?

4 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Iei bicarbonat pe periuta de dinti si te speli ca si cum te-ai spala cu pasta de dinti.

| RealLife a răspuns:

Pui 3 lingurite de bicarbonat intr-un bol, dupa care pui foarte putina apa pana devine omogena, amesteci si iei cu periuta de dinti din bol si incepi sa iti periezi dintii timp de 5 minute. Bafta!

| Mihairzv a răspuns:

Decat sa va spalati cu bicarbonat de va ustura gingiile mai bine intrati pe www.albire-dinti.com. Pentru mine au facut minuni.

| MEDEV a răspuns:

Incearca si stiloul pentru albirea dintilor -medev. Detalii pe site-ul nostru: www.medev.ro