| Roseek a întrebat:

Am auzit ca poti face rost de cod paysafe gratis chiar de pe site-ul lor sau ceva de genul. stiti ceva? Am auzit de 10 euro... E adevarat?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

De obicei site-urile de genul nu sunt de încredere.

1 răspuns:
| Infraverde a răspuns:

Trebuie sa ne dai un pic mai multe detalii laughing Nu stim despre ce site e vorba. Dar in general codurile paysafe nu se prea dau gratis, decat daca e vorba de vreun conscurs/promotie, si astea nu se intampla tot timpul. Da-ne mai multe detalii si poate o sa se gaseasca cineva care sa stie exact.