| AlinPeFelie a întrebat:

Am auzit de ceva..chestii,nu stiu cat sunt de adevarate!
De aceea va cer ajutorul. Este posibil sa faci "Un pact cu diavolul"? Nu sunt nebun, si nici nu vreau asa ceva. Intreb de curiozitate..si daca da, cu ce te ajuta acest pact? in aceasta viata? happy Multumesc, dau funda + vot

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu nu cred in asa ceva si nici nu cred ca exista in realitate pactul asta, poate in filme

| LittleLuciane a răspuns:

Nu stiu un ce consta acest "Pact" dar, ai putea sa fi mai bun si sa nu il mai asculti de fiecare data...si te va ajuta in viata asta ca sa iti pastrezi un loc bun in rai happy

| oWnYou a răspuns:

Nu exista asa ceva. Nu tot ce vezi in filme este real...