| AlinPeFelie a întrebat:

Am auzit de ceva..chestii,nu stiu cat sunt de adevarate!
De aceea va cer ajutorul. Este posibil sa faci "Un pact cu diavolul"? Nu sunt nebun, si nici nu vreau asa ceva. Intreb de curiozitate..si daca da, cu ce te ajuta acest pact? in aceasta viata? happy

3 răspunsuri:
| Wulf a răspuns:

Acest pact cu diavolul este realizat doar de oamenii satanisti, care au secretele lor în realizarea acestei conexiuni cu diavolul.
Dacă îl blestemi pe diavol prin anumite citate dintr-o carte religioasă ( nu mai știu cum se numesc, sunt ca un fel de rugăciuni. ) și alungi diavolul fără nici un motiv sau fără să deții un grad înalt religios, este posibil să fi posedat. Nu îți pot da exact acel text.

| Rinn_Flo_1998 a răspuns:

Salut! Sunt satanist si cred ca iti pot raspunde cel mai bine la aceasta intrebare! Da, se poate.e un legamant puternic.dar nu ii asculta pe ceilalti prosti care iti spun ca vei fi chinuit dupa viata si ca prin acest pact primesti masini si din astea.e o prostie! N-o sa primesti niciodata case si bani de la Lucifer. legamantul nu te ajuta atat de mult in viata asta cat in viata viitoare, adica dupce murim ..vei ajunge in partea nordica a iadului, un loc plin de desfart unde vei intra in posesia unor puteri inimaginabile...un simplu exemplu ar fi demonii. daca dumnezeu asta e atat de puternic atunci de ce nu pot ingeri face nimic pe pamant? Nu intelegi? Lucifer e cel mai puternic Zeu! La mila lui sta soarta lumii ...eu am invocat multi demoni si stiu ce inseamna. daca ai nevoie de mai multe detalii o sa-ti mai dau.

| adyandrei11 a răspuns (pentru Rinn_Flo_1998):

Salut, ști cumva un vrăjitor...