| Criss657 a întrebat:

Am avut o zi ciudată... M-am enervat din orice chestie minoră și mi-am strâns în brațe toate prietenele de atâtea ori încât mai aveau puțin și lesinau. Le strângeam în brațe când le ieșea ceva. Pe scurt am fost o bomba de sentimente cu ceas gata să explodeze. O prietena mi-a zis că am sindromul PMS dar eu nu am avut vreodată menstruatie. Dacă avem specialiști imi poate e plica cineva ce am

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vând droguri în școlile voastre?

Hai că fac pe specialistul.
-așa ai considerat tu că te puteai descărca de nervi (încercând să omori oameni)
-ai avut un moment
-vei avea prima ta menstruație
etc.

Dar oricum, și eu sunt curioasă ce le "ieașea".

5 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca sa le strangi mai usor in brate.

| Doub a răspuns:

Hm, avem nevoie de o informaţie esenţială.
Ce le ieşea şi de unde? Nas, creier, ficat, ureche?

| Criss657 explică:

Nu am inteles nimic.

| Criss657 explică:

Prin "le iesea ceva" m-am referit la faptul ca reuseau sa faca ce isi propusera mai! Eu cred ca ar fi trebuit sa se inteleaga din context!

| Criss657 explică:

Si nu am zis pana cand le iesea ceva... oooooffff daca nu stiti sa cititi textul!