| IleanaConsaZeAnA a întrebat:

intrebarea a 2-a : http://www.TPU.ro/......ma-uit-pe/ (acolo o veti vedea si pe prima)
Deci.
Am sunat-o pe mama lui, la telefon a fost foarte rea, nepasatoare spunea ca el m-a uitat, are o alta prietena, iar ei s-au mutat, m-am enervat foarte tare, am facut rost de adresa... am fost acolo, mi-a fost frica sa sun la usa, dar mi-am facut curaj, am sunat si uite ca raspunde Cristian... A fost foarte frumos acel moment, sa-i vad din nou fata, cand m-a vazut a inceput sa zambeasca, a venit la mine m-a strans in brate, si m-a sarutat :x! M-a poftit in casa si i-am spus sa-mi zica ce s-a intamplat, el mi-a spus ca pur si simplu familia lui nu ma suporta :( Si ca atunci murise si bunica lui si nu stia ce sa faca! Mi-a zis daca il pot ierta vreodata, eu i-am zis ca il voi ierta dar sa-mi zica de ce mama lui spunea ca el m-a uitat si ca are prietena, el a zis ca nu conteaza, ca daca noi ne iubim trebuie sa facem tot posibilul! Apoi l-am intrebat de ce s-a mutat din bloc, si mi-a spus ca nu mai aveau bani :(
Acum am inteles totul, va multumesc foarte mult pentru timpul acordat, pentru raspunsurile voastre :) Dar as vrea sa mai imi ziceti ce ar trebui sa fac ca sa-i impresonez familia, ca sa ma placa :)

Răspuns Câştigător
| NoName27 a răspuns:

Doamne, povestea ta e ca in filme big grin nu stiu ce sa te sfatuiesc sa faci. poate nu ar trebui ca parintii lui sa afle inca despre voi. vorbste cu iubitul tau si vezi ce zice si el. la urma urmei nu va pot controla vietile si sentimentele.
O impresie neplacuta nu se poate schimba foarte usor asa ca te sfatuiesc sa te inarmezi cu multa rabdare si ambitie si atata timp cat va iubiti nimic nu va poate sta in cale!

Bafta :*

1 răspuns:
| valThina a răspuns:

Foarte frumoasa povestea voastra.inca o dovada ca dragostea adevarata existe si in zilele noastre