| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un coșmar azi noapte, dacă e coșmar sau altceva, decideți voi.
E puțin cam incoerent/ciudat, dar tongue
Deci.
Am visat că eram cu doi tipi (nu-mi amintesc cum arătau) care se uitau la nu știu ce film, iar eu citeam... nu mai știu ce. Și dintr-o dată, a apărut un sicriu care se mișca, ca și cum cineva l-ar conduce din interior. Ei, fiind curioși, au mers până la el și când s-au apropiat, capacul a sărit și au ieșit două tipe, care nu știu cum i-au omorât pe tipi.
După aceea, eram într-o bucătărie. Tipii stăteau la masă cu telefoanele în mână (poate eram în iad happy ) și își verificau e-mail-ul. Eu m-am dus până la baie, iar când am intrat, am auzit băieții cum strigau „lăsați-ne-n pace!" și am observat umbrele femeilor. Am închis repede ușa băii sau așa credeam și am ținut de clanță. Una dintre ele a început să împingă ușa și am observat că nu era închisă. Am rugat-o să aștepte un moment și am tras apa, ca să creadă că m-am ridicat de pe toaletă. I-am spus că mă spăl pe mâini și vin. Mi-a zis să vin în bucătărie și a plecat.
După aceea, nu mai știu ce sa-ntâmplat, că m-am trezit big grin dar e ciudată chestia. Nu? Ce ar putea să însemne?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Nu te mai uita seara la filme.

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Acest vis poate însemna multe lucruri.

PARTEA I
1. Doi tipi. Posibil prieteni. Daca nu îți amintești nu pot spune sigur. Probabil dușmani despre care nu știi ca îți sunt dușmani. Dacă ești singur/a îți vei găsi alesul printre cunoștințe.
2. Ei la film, tu citeai. Persoane cu care nu ai legături directe.
1+2=oameni cu care nu împarți nimic, dar care vor să-ți fie prieteni. Orice prieten candva îți va fi dușman.
3. Nu știi filmul/cartea. Nu dai atenție la detaliile importante fiindcă ți se par neimportante. Cândva o sa regreți asta.
4. Sicriu. Pericole. Ai grija în ce mediu îți petreci timpul. Pericolul pândește la orice colt.
3+4= fii mai precauta și o sa eviți necazurile
5. Ei curioși etc. Dacă ai bărbați de vârstă apropiata în familie sa știi ca nu e bine. Or sa aibă pierderi pe plan financiar, material, spiritual. Spune-le sa nu mai aibă atât de ușor încredere în oameni, în special în femeile pe care le vor cunoaște.
1+2+3+4+5= persoanele masculine cu are vei intra în contact îți vor aduce pierderi și necazuri. Atenție mare la intențiile și gesturile lor.

PARTEA II
6. Bucătărie. Dacă era dinafara ta înseamnă mediu familiar, noroc. Dacă nu, nu recomand sa te duci în case străine.
7. Tipii erau la masa etc. Persoanele cu care o sa vrei sa interactineainde acum înainte nu vor fi la fel de interesate de tine precum ești/vei fi tu de ele.
{Aceeași tipi care au fost uciși?! Dacă sunt aceeași înseamnă că nu scapi de dușmani. Dacă nu, îți faci alții noi.}
6+7= nu accepta invitații din partea altora cu ușurință pentru ca vei regreta.
8. Tu la baie. Simți nevoia de o schimbare, ai nevoie de ceva important care sa te mulțumească spiritual.
9. Tipii strigau, tipele apăreau. Prietenii îți vor veni în ajutor. Dușmanii vor dispărea cu ajutorul lor.
8+9= îți vei face prieteni noi, cu care vei păstra legătura mult timp.
10. Tu în baie etc. Te izolezi de răutățile celor din jur. Dar cineva tot se strecoară în cercul tău de prieteni și te va face sa suferi.
1+2+3+4+5+6+7+8+9+10= ieși doar cu persoane cunoscute sau dacă e vorba de necunoscuți, asigură-te ca te informezi foarte bine despre ei. Într-una dintre ieșiri vei kegs prietenii durabile și îți vei găsi jumătatea. Atenție însă fiindcă printre prietenii se strecoară și dușmani care nu-și vor arata intențiile decât mult prea târziu.

Încearcă să-ți amintești continuarea fiindcă e foarte importanta pentru dezlegarea întregului vis.

PS: Se scrie "toaleta".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mulțumesc pentru răspunsuri! big grin
Am venit cu actualizări, deoarece mi-am amintit.
„Am visat că eram cu doi tipi (nu-mi amintesc cum arătau) care se uitau la nu știu ce film, iar eu citeam... nu mai știu ce." Din câte îmi amintesc, filmul era polițist, dar nu-mi aduc aminte nici un cadru din el deoarece eu citeam articole despre cântăreți sau muzică, una dintre pasiunile mele.
„Eu m-am dus până la baie, iar când am intrat, am auzit băieții cum strigau „lăsați-ne-n pace!" și am observat umbrele femeilor. Am închis repede ușa băii, sau așa credeam, și am ținut de clanță." Mai întâi am învârtit cheia, în direcția opusă, și când am simțit că trage de ușă. Trăgea foarte tare, și era să mă tragă și pe mine dacă nu eram atentă big grin. Eu am pe undeva la 50-60KG, apoi nu pot să-mi imaginez cât de grasă sau puternică era femeia care a tras de ușă, poate era forță supranaturală.