| adrianjk a întrebat:

Am bugetul de 20 lei. Unde pot gasi bluze de trening marimea M in acesti bani +10 lei sa zicem asa. Ma refer in ce lanturi de magazine se poate gasi. Pepco, kik? Merita sa incerc sa caut?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sunt scumpe, pîina si la second hand dai 30-50 lei pe lucruri purtate dar de firmă, pe alea noi fara 100 lei nu gasesti si asta la reducere, pepco are lucruri scumpe ca de altfel toate magazinele mari H&M si zara ca au de plătit chirie in spatiul in care desfasoara activitatea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, merita sa incerci. Cauta si in Koton chiar.

Sigur o sa gasesti ceva care sa iti placa pe acolo.

Bafta si zi faina in continuare! ^_^

| Catrice a răspuns:

Până și la sh o bluza e cinșpe lei...

| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

Lasi la 10 lei?

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu pot, e 25 lei kilu... poate dacă îl scurtam și tăiem mânecile...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate la sh...e un buget foarte mic pentru o haină nouă, sorry.