| Andreiluchian12345 a întrebat:

Am creat o pagină publică de Facebook acum 2 zile de pe contul meu personal.Pagina are exact același nume cu cel al contului meu personal..Problema este că nimeni nu poate găsi pagina mea dacă intră la funcția "CĂUTARE"..Nu apare deloc la "Căutare" numele paginei mele personale ci apare doar contul meu de Facebook..Care ar fi cauza aceatei probleme?
Vă mulțumesc!

1 răspuns:
| ovidiu123432 a răspuns:

O pagina o sa apara la cautari atunci cand o sa fie mai populara sau daca are un nume mai "original".