| AlexSadik a întrebat:

Am cumparat azi o pereche de adidasi care ma strang in varf aveti vreo idee cum ii pot largi? v a rog mult am nevoie de sfatul vostru dau funda unui sfat bun VA ROG!

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Ii poti purta mai departe folosind plasturi care se gasesc la farmacie. Poti scoate talpicii.(vor avea cu un nr mai mare fara ei) sau poti sa pui multe carpe inauntru sa se largeasca. Dar mai bine functioneaza faza cu talpicii(asta daca nu are talpa subtire). Sper ca te-am ajutat.bafta. funda?happy

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mergi o zi cu ei prin casa.se vor largi!

| clauss a răspuns:

Se va largi daca ii porti mai des si pe distante mici, nu pleca cu ei pe distante mari, nu sta cu ei multe ore incaltat ca iti va face bataie

| Monica a răspuns:

Uhm.Eu, sau cel putin mama mii facea cu crema in varf pana se largeau.
Incearca asa.Sigur se vor mai largi.
Succes

| florin1979 a răspuns:

Daca sunt de piele pune pe o bucata de vata alcool etilic(cu concentratie cat mai mare) daca nu ai alcool dublu rafinat pune spirt medicinal. si lasa acolo pana se usuca vata. si incearca sa-i porti. de la alcool si fiindca ii folosesti isi dau drumul!