| Addiction_8089 a întrebat:

De curand mi-am cumparat o pereche de adidasi rosii si nu am idee cu ce i-asi putea imbraca. Aveti ceva idei? Apropo, sunt baiat. happy

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Trebuia să te fi gândit înainte, să îi fi cumpărat!
Acum umbli cu ei, cu ce haine ai, dacă tot i-ai cumpărat!

| consiliera a răspuns:

Nu conteaza ce crede lumea, fii ce vrei sa fii mai nonconformist, nu haina face pe om.

| freedom14 a răspuns:

Hmmmm, pai poti sa-i porti cu o pereche de blugi, iar acum ca e vara cu o pereche pantaloni 3 sfert, o camasa neagra, mai sport putin, un tricou. cam atatthinking

| alina404 a răspuns:

Buna, parerea mea ar fi urmatoarea :
Daca adidasi sunt rosii atunci ar merge niste blugi albi sau albstri dar mai deschisi ai un tricou rosu daca ai sau poti combina rosu cu alb ca asa merge cel mai bine. Sper ca ti-am fost de folos