| AleX_4541 a întrebat:

Salut.
Am deschis serverul de metin2 romania impreuna cu cativa prieteni.Serverul este on 24/24, este un server PVP se face lvl 99 foarte repede. o sa facem ca level maxim sa fie 120.La shopuri gasiti arme bune, otele, o sa punem NPC pentru P si G, Pentru LeveL.Ratele serverului sunt 750%. Din otel puteti face king cu pergament binecuvantar.La fierar nu esueaza nimic nu cere iteme.Serverul metin2 Romania este un server cu hamachi :P.
Retele Hamachi sunt:
Metin2-Romania-1
pana la
Metin2-Romania-15
parola la toate este 123
Mc text este : 5.62.45.222
site este http://5.62.45.222
pentru alte detalii va rugam bagati id asta il lista voastra de yahoo:metin2_romania_official
Va multumim ca alegeti serverul nostru, si va asteptam cu mult drag.
PS:am uitat caracter de preferat albastru sau rosu:P?

3 răspunsuri:
| PastilutzaColorata a răspuns:

Spam :@

| Đäřký a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: