| PerPum a întrebat:

Am doua întrebi, când începe anul școlar, 11 septembrie sau 18 septembrie? Si in prima zi de liceu cu ce as putea sa mă îmbrac?

Răspuns Câştigător
| Maya_Dakota_1996 a răspuns:

Hei
Anul scolar incepe pe 11 septembrie, asa stie cam toata lumea
Iar in prima zi de liceu te poti imbraca in ceva lejer, dar decent. Daca esti clasa a 9-a si stii ca liceul are o uniforma specifica( ex. Camasa alba si blugi) poti incerca sa te imbraci in ea sau in ceva ce aduce a uniforma, pentru a creea o impresie buna. La mine asa a fost cand am fost eu a 9-a acum ceva timp.
Succes!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva sexylaughing. Glumesc, imbraca-te cu ce te avantajeaza, dar n-ai uniforma? Sacou? Ia-ti o fusta neagra si niste cizme negre lungi, gen peste genunchi.Depinde si de vreme...sau ai putea sa-ti iei la fusta niste sosete lungi(tot peste genunchi)si botine cu platforma.Si o camasa alba.Cel putin asa am sa merg eu anul asta

Răspuns utilizator avertizat