| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am facut un videoclip cu programa ProShow Gold dar nu pot sa-l privesc ca pe un clip obisnuit... poate trebuie o programa speciala. si daca da, atunci ce programa? sad

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Salveaza videoclipul in format AVI sau MOV! (nu-ti trebuie nici un program special) si apoi il deschizi cu ce player ai tu in pc.

| geo691 a răspuns:

Nu iti trebuie nici un program de instalat doar cand salvezi videoclipul sa il pui in alt format nu mai stiu ce format merge sigur dar cauta ceva de slide show

| angeLina_4290 a răspuns:

Gata, am rezolvat asta, mersi oricum... :*