| Noemi_Noemi_1986 a întrebat:

Am facut un videoclip cu proshow gold si dupa salvare calitatea pozelor se modifica, se vad usor in ceata.Ce pot face sa se vada clar? Multumesc anticipat happy

5 răspunsuri:
| Maomau a răspuns:

Daca imaginile sunt neclare, de obicei nu se mai poate face nimic!

| Noemi_Noemi_1986 explică (pentru Maomau):

Bun, atunci ce ar trebui sa fac daca refac filmuletul sa fie clare? Pentru ca pozele isi schimba calitatea doar dupa ce salvez filmuletul, inainte sunt ok.Mersi

| Maomau a răspuns (pentru Noemi_Noemi_1986):

Trebuie sa vezi din ce cauza se intampla "metamorfoza" asta, ca nu este normal ca o poza sa isi piarda calitatea!

| Noemi_Noemi_1986 explică (pentru Maomau):

Asta era ideea...dar cum sa "vad"? laughing Ceva indicii? tongue

| Maomau a răspuns (pentru Noemi_Noemi_1986):

Vezi la rezolutia imaginii!
Cate era fisierul de imagine sursa de mare inainte si cat este dupa ce e "prelucrat"!