| anonim_4396 a întrebat:

am incercat mai multe creme pentru acnee dar au avut efect doar in perioada de utilizare, ieri doctora mi-a prescris Roaccutane, am vazut ca are forte multe efecte adverse, cine a mai utilizat asa ceva? este bun la ceva? v-au parut efecte adverse? lasa vreun fel de urma? in cat timp v-au disparut?

Răspuns Câştigător
| diva99 a răspuns:

Pai matusa mea se da ei ia ei iau aparut cosuri pe fata si pete rosi si s-a vindecat peste un an

5 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

@capsu: ne spui asta din proprie experienta? smug

| Yarinn a răspuns:

Mie mi-a recomandat zinerit, izotrexin si cutaden si au functionat.Nu stiu ce sa zic... daca are foarte multe efecte adverse ar trebui verific daca nu esti alergic/a la vreun ingredient...

Răspuns utilizator avertizat
| capsu a răspuns:

...Pt a scapa date cu pisat de copillaughingstiu ca pare nostim dar e eficientwinking

| danix a răspuns:

Nu folosi niciuna din creme am si eu la fel si nu folosesc nici o crema dar ma dau de dimineata cu o felie de dovlecel pe fata si iti face fata fina.Nu folosi nici un fel de crema deoarece dai bani pe degeaba si nu iti face nimic.wave