| Mihail888 a întrebat:

Salut.Am intrat pe profilul Mate Info Intensiv.Am văzut programa de clasa a9a pentru această specializare că am și o ora /săptămână de "Logică și Argumentare".Ce caiet ar trebui să îmi iau? Studentesc,mic, de romana sau matematica?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde foarte mult de profesor, fiecare prof are preferintele lui ( eu la filozofie scriam intr-un caiet de mate - profa si ideile ei ).

| Kiwibibilă a răspuns:

Daca ai un prof ca al meu poti sa nu iti iei caiet. Dar oricum va va spune proful ce fel de caiet vrea, mic, mare, dictando sau de mate, velin etc.

| PaulaSPFGHJKL a răspuns:

De matematica pentru ca o sa ai niste scheme de facut