| Brandus_Nicoleta_1996 a întrebat:

Salut am la scoala o petrecere de halloween si nu stiu cum sa ma imbrac. Vreau ceva simplu si usor de facut si nu costisitor... am un costum de majoreta oare e bun? pareri?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Bună.
Eu n-aş spune să te faci majoretă. Ceva uşor de făcut. zoombie.
Colanţi/pantaloni negrii tăiaţi un pic.
+ o bluză / tricou negru franjurat, sau pe spate tăiat un cap de mort şi un machiaj adecvat ( negru la ochi, ochi vineţi. buze negre.)
Şi eşti gata! happy

O seară plăcută! happy

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

As zice ca nu e potrivit costumul de majoreta,merge la un bal mascat, nu la cel de halloween. Daca n-ai inspiratie, imbraca-te cu jeansi inchis la culoare, tricou negru, fardeaza-te emo si atat. Distractie frumoasa.