| GicaBastanuCartierelor a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor. Joc serveru privat METIN2 GX, vreau sa situ cum pot face Yang multi. Am incercat in Red Forest ( Padurea rosie ) si nu rezist deloc. Va rog ajutati-ma. Cel mai bun raspuns primeste fundita, mersi happy

2 răspunsuri:
| SkyRainb0w a răspuns:

Mai sincer sa fiu eu sunt ninja 72 dragoane +9, epice +7 otel +9 etc. Eu fac bani destul de bine in v2-v3, si in dt. oricum in red forest nu ai sanse sa faci repede bani daca nu rezisti la monstrii de-aia mici si driade pentru ca monstrii aia copaci giganti sunt mult mai puternici... poti incerca tot in red forest la copacii de nu se misca stii?
Funda?

| GicaBastanuCartierelor explică:

Inca ceva, am nivelu 68, sabie electromanetica ( tocmai mi-a spart fieraru din Turnul Demonilor sabia nimfa la +8 crying ) Armura de 61 +7 si caracterul meu este Razboinic Mental. Astept raspunsurile voastre big grin