| romaamorra a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutor, as vrea sa am si eu e-mail.de genu... xxxxx@xxxxxx.ro... vreau sa le scriu la niste prieteni, dar nu pot ca nu am asa ceva,, unde as putea sa fac asa e-mail? sad

7 răspunsuri:
| Zozolika a răspuns:

Trebuie sa ai un anumit yahoo messenger by Romania care inca nu... se gaseste in piata... ma rog nu merge deocamdata cu xxxxxxxx@xxxxxxx.ro. Npc. happy

| yourfriend111 a răspuns:

Sa sti ca si pe yahoo iti poti alege tu emailul separat de idwinking

| play_5784 a răspuns:

Pai nu ai de yahoo? sau vrei pe domeniu.ro? nu prea exista mail bun cu extensia.ro

| play_5784 a răspuns:

Pai trimite de pe yahoo? e asa greu?

| romaamorra explică:

Iata vreau sa scriu un mesaj important pe acesta adresa. luciancristescu@adventist.ro, si nu stiu cum sad

| romaamorra explică:

nu pot, ma arunca in outlook express straight face

| romaamorra explică:

Nu pot, ma arunca in outlook express