| Marcel123449 a întrebat:

Salut, am suparat o fata, nu imi place de ea, are iubit. Suntem prieteni foarte buni dar azi am suparat-o pentru ca am facut o gluma de **** si i-am zis-o iubitului ei care este un prieten bun cu mine. Eu nu am avut intentia de a o rani sau sa o supar sau ceva... nu m-am gandit ca o sa o supere in halul asta. Acuma nu mai vrea sa vorbeasca cu mine si nu stiu cum sa imi cer scuze. Ii pot da un mesaj dar nu stiu ce sa scriu in el. Am nevoie de sugestii va rog, chiar nu vreau sa ne stricam relatia de prietenie pentru ceva de genu. Va rog ajutor

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ii spui pur si simplu, ca iti pare rau cu adevarat, ca nu vrei sa se strice aceasta prietenie. Ii spui ce ai zis si aici. Tu doar ii spui si trebuie sa te asiguri ca informatia ajunge la ea. Apoi, totul depinde de ea. Daca nu intelege, asta este. Nu trebuie sa stai tu dupa ea. Tu ti-ai facut partea.

Continua intre timp sa faci ce faceai si pana acum big grin
Bafta sa ai!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar iti ceri scuze. Atat. Fara alte cuvinte, că poate intelege altceva de la tine, ca si cu gluma.

| Celcestietot a răspuns:

Salut! Îi ceri scuze și îi spui că nu a fost cu intenție, mai multe nu ai ce face.

| Andreeush a răspuns:

Cere-ți scuze și gata.

| SilentRain a răspuns:

Da i timp, și pe urma încearcă sa ii spui ca îți pare rău
Și dacă nu te iartă, nu îți mai bate capul sa tragi de ea