| BaiatulTimidHD a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutor cu o prezentare pentru balul bobocilor. Tema balului este cupluri celebre iar eu cu partenera mea suntem Joker si Harley Quinn. Prezentarea trebuie sa fie sub forma unei povesti care sa dureze maxim 5 minute. Trebuie sa contina un dialog intre mine si partenera mea prin care sa ne prezentam si de asemenea sa interactionam cu publicul prin dume inteligente si cateva glume amuzante, care sa le atraga atentia. Va rog ajutati-ma cu niste idei. Multumesc

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Succes la compus! Pentru asta s-au inventat relatiile parinti-copii frati-surori si colegi-colegi, ca sa va ajutati reciproc.