| anonim_4396 a întrebat:

Salut.am nevoie de ajutor si urgent.am un telefon samsung s5230 care daca il inchid si repornesc se blocheaza.nu merge touchu. daca primesc un apel sau mesaj si il las cateva minute merge... e de la soft? e luat de abia 2 luni.cat m'ar costa sa'l fac? va rog rasp urgent.maine as vrea s ma duc la service si sa stiu daca merita.multumesc

Răspuns Câştigător
| LaraDésire a răspuns:

Da ar putea fi de la Soft sau poate daca l.ai scapat are problema asta. La service nu o sa coste mai mult de 1 mil, eu una am dat 50 de lei sa imi faca softu.

1 răspuns:
| madalin307 a răspuns:

Sall am si eu s5230 si la fel se blocheaza si la mine cred ca e de la soft ca touchscrenul e nou deoarece l-am schimbat daca problema e de la soft poti incerca sa-l faci singur urmand urmatorii pasi http://www.targovetul.info/2009/08/cum-mi-am-resoftat-samsung-ul-s5230.html sau la service costa din cate stiu eu 40-50 de lei.