| Jakarta a întrebat:

Salut,am nevoie de ajutor URGENT!, ...cum pot sa indepartez asta mai repede? http://images.kakprosto.ru/......721379.jpg !

3 răspunsuri:
| Yhugato a răspuns:

Cu spaclu!,glumesc,nu se poate indeparta,ti-a supt sange peste piele iar acela s-a adunat acolo, de asta este mov, nu stiu cum, nici nu cred ca se poate, incearca sa o ascunzi si tu cu o esarfa sau ceva! bafta

| elena04 a răspuns:

Poti sa mergi la un medic si iti va recomanda o crema pentru asa ceva

| Kattth a răspuns:

Trebuie sa astepti sa se vindece. Intre timp foloseste fond de ten si pudra. Aplica fond de ten pe toata fata si apoi intinde-l si pe gat. Apoi aplica uniform pudra cu un buretel sau cu o pensula mare. Nu o sa se observe deloc!