| CRISTINA_5101 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! Azi la ora de educatie tehnologica trebuie sa aducem niste materiale pentru a lucra un ornament de Craciun. Ce as putea face si ce materiale imi trebuie?

Răspuns Câştigător
| MiruFcrb a răspuns:

Buna!
Si eu am asta pentru vineri, tot la tehno.Si ne-a zis sa ne luam. o sarma, s`o facem asa, ca un cerc, apoi sa punem beteala padue ea si un brad sau ren sau pe mosubig grin la mijloc... Am mai spus sa aducem globulete, hartie colorata, beteala, fundite, beculete, chestii stralucitoare.
Te pup:*

2 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Pai foarfeca, lipici, carton colorat(poate vrei sa pui si o felicitare acolo), hartie creponata, globuletze, beteala, paiete, funda

| nyky_1703 a răspuns:

Globuri, paiete, hartie colorata, lipici, foarfeca
Ai putea face o felicitare lipind paiete, globulete sparte sau un peisaj de iarna

sper ca te-am ajutathappy